Bize Ulaşmak İçin

AEC Dil Okulları, dil eğitimindeki kavram karmaşası, boşluk ve hedefe yönelik eksikliğin yarattığı talepler karşılamak maksadıyla, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet vermekte olan bir eğitim kurumudur.


Öncelikli olarak hitap ettiği sektör mensuplarının ritimlerine uygun olarak planlanan günlük ders akışı yaklaşımıyla ihtiyaçları karşılayarak beğeni toplayan AEC Dil Okulları, hızla bireysel ve kurumsal eğitimlerle ilgili sektörlerin dil eğitiminde referans noktası olma konumuna kavuşmuştur.


Halen hitap ettiği iş kollarının önde gelen temsilci kuruluşlarında sürdürdüğü kurumsal eğitimler, kişiye özgü planlanan bireysel eğitimler ve 6 kişilik sınıflarda verilen genel İngilizce eğitimlerini başarıyla sürdürmektedir. AEC Dil Okulları özgün eğitim materyallerini sürekli olarak zenginleştirmektedir. Halen konuyla ilgili ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşlarla iletişim kurarak küresel bir marka olma yolundaki adımlarını atmaktadır.


AEC Dil Okulları; eğitim kalitesiyle, öğrencilerinin yabancı dil gelişimlerini üst seviyeye taşımak ve başarıya ulaşmasını sağlamak için tüm bilgi ve deneyimlerini paylaşmaya devam edecektir.


Kurumumuz ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve 2012 Tüketici Kalite Ödülü almaya hak kazanarak verdiği eğitimin kalitesini belgelendirmiş olup en iyi eğitim kalitesiyle hizmet vermeyi amaçlamıştır.


İletişim FormuMesajınız başarıyla gönderilmiştir.
Yetkililerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
AEC Dil Okulları 0212 663 66 67