Bize Ulaşmak İçin
Kurumsal İngilizce

Kurumsal İngilizce Kursları


Bugün halen büyümekte olan ve küreselleşen uluslararası iş dünyasında çalışanların İngilizce seviyesinin üst düzeyde olması zorunluluk haline gelmiştir. Şirket çalışanlarının dünyanın ortak dili olan İngilizceyi çok iyi derecede bilmesi; gerek kendi kariyerlerinin ilerlemesi, gerekse şirketlerini temsil ederken kolay iletişim kurabilmeleri için önemlidir.


AEC Dil Okulları olarak düzenlediğimiz “Kurumsal İngilizce” ile günlük veya iş hayatınızda karşılaştığınız diyalogları anlama becerinizi geliştirmeyi, genel ve iş İngilizcesi seviyenizi yükseltmeyi amaçlamaktayız.


Her şirketin farklı ve özgün iş alanlarına ve gereksinimlerine sahip olduğunun farkındayız. Şirketler için özel olarak hazırlamış olduğumuz eğitim programlarıyla çalışanların yoğun temposuna uygun, çağdaş ve zamanı verimli kullanabilecekleri bir eğitim fırsatı sunmaktayız. Eğitimlerimiz, isteğe bağlı olarak kurumumuzda veya şirketinizin kendi binasında gerçekleşebilir. Eğitim; gün ve saatleri şirket yönetiminizle birlikte planlanır.


Firma bünyesinde İngilizce dil eğitim programına dahil edilen katılımcıların pozisyonlarına bağlı olarak iş yaşantılarında gerekli olan İngilizce ile iletişim becerilerinin tespiti ve firma amacına yönelik aktif kullanım şekilleri belirlenerek ihtiyaç analizi yapılır.


Tüm katılımcılara program başlangıcından önce gramer seviyelerinin belirlenmesi amacıyla bir seviye tespit sınavı yapılır. Gramer seviyeleri belirlenen katılımcılar, Türk veya yabancı öğretmenlerimizle bire bir sözlü mülakata katılır ve İngilizce konuşma seviyeleri belirlenir.


AEC Dil Okulları’nda verilen kurumsal eğitimlerde;

  • Kurumunuzun tercihinize göre eğitimlerimiz kurumunuzda veya okulumuzda gerçekleştirilir.
  • Kurumunuza öğrencinin derse devam durumu ve notları günlük rapor halinde verilir.
  • Eğitim süresince kullanılacak her türlü materyaller (kitaplar, dinleme materyalleri, görüntülü materyaller) kurumumuzca ücretsiz olarak temin edilir.
  • Eğitim gün ve saatleri kurumunuz tarafından planlanır.
  • İhtiyaç halinde telafi dersleri uygulanır.
  • Eğitim sırasında Öğrenci Memnuniyeti Anketleri yapılarak öğrencinin gelişimi takip edilir ve kurumunuza rapor halinde sunulur.

Unutmayın!
Doğru İletişimle, Başarılı Bir İş Hayatı Kaçınılmazdır.

İletişim FormuMesajınız başarıyla gönderilmiştir.
Yetkililerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
AEC Dil Okulları 0212 663 66 67