Bize Ulaşmak İçin
Neden AEC Dil Okullları

BİZİ SEÇMEK İÇİN ÇOK SEBEBİNİZ VAR!


GENEL İNGİLİZCE İÇİN UZMAN KADRO

İngilizce eğitiminde başarının en önemli etkenin öğretmen olduğunun bilincindeyiz. Sizlere “Genel İngilizce Programları” için özel eğitim almış, konusunda uzman seçkin öğretmenlerimizle, benzersiz bir hizmet sunuyoruz. Öğretmenlerimiz, üniversitelerin İngilizce bölümlerinden mezun, öğretmenlik deneyimine sahiptir. Bununla birlikte yabancı öğretmenlerimiz ise kendi ülkelerinde bulunan üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, öğretmenlik deneyimine sahip, ana dili İngilizce olan eğitimcilerdir. Ayrıca düzenli olarak kurum içinde gerçekleştirilen özel eğitimler ile öğretmenlerimizin Genel İngilizce eğitimi konusunda ki bilgi ve becerilerini sürekli geliştirmekteyiz.


MAKSİMUM 6 KİŞİLİK SINIFLAR


AEC Dil Okulları olarak; maksimum 6 kişilik sınıflarda, 6 aylık etkin eğitim programlarıyla, başlangıçtan ileri seviyeye kadar olan eğitim dönemi içinde sizlere daha kaliteli İngilizce eğitim fırsatı sunuyoruz. Eğitim süresince öğretmenlerimizin öğrencisine ayırdığı süre fazla olduğundan, öğrencinin derse sürekli katılımını, derste aktif olmasını ve sürekli konuşmasını sağlar.


KİŞİYE VE KURUMA ÖZEL PROGRAMLAR


Eğitimin başlamasından önce yaptığımız Seviye Belirleme Sınavları ile ihtiyaç analizi yaparak, İngilizce öğrenme amacınızı belirliyoruz. Böylece eğitimlerimizi klasik yöntemlerden tamamen farklı olarak bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik en uygun programı hazırlayarak veriyoruz. Kurumumuzca verilen eğitimlerde, deneyimli öğretmenlerimizle gramere dayalı bir dil eğitimi dışında, farklı olarak konuşma ağırlıklı bir eğitim imkanı sunuyoruz. Böylelikle Genel İngilizceyi belirlediğiniz ve ulaşmak istediğiniz seviyeye uygun olarak etkili ve kalıcı bir şekilde öğrenmenizi sağlıyoruz.


ESNEK DERS SAATLERİNDE BİRE-BİR ÖZEL DERS


Öğrencinin tercihine göre Genel İngilizce eğitimlerimiz bire bir olarakta verilmektedir. Çünkü, her öğrencinin İngilizce öğrenme amacı farklı olabilir. AEC Dil Okulları, öğrencilerine kendi programına göre belirlediği gün ve saatlerde derse gelebilme imkanı sağlamaktadır. Bu sayede, yoğun iş temposu olan veya sık sık seyahat etmek zorunda kalan kişiler de ders kaçırma sorunu yaşamadan eğitimlerine devam edebilirler. Böylelikle dilediğiniz şekilde eğitim programlarını yönlendirerek esneklik sağlayabilirsiniz.


PARA İADE GARANTİSİ


AEC Dil Okulları’na kayıt olan öğrenciler; başladıkları eğitimin ilk sekiz saatlik deneme süreci sonunda arzu ederlerse kalan eğitim ücreti kendilerine iade edilerek ayrılabilme hakkına sahiptir.


KALİTELİ EĞİTİM MODELİ


Kurumumuz ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve 2012 Tüketici Kalite Ödülü almaya hak kazanarak verdiği eğitimin kalitesini belgelendirmiştir.

İletişim FormuMesajınız başarıyla gönderilmiştir.
Yetkililerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
AEC Dil Okulları 0212 663 66 67