Bize Ulaşmak İçin
Sınav İngilizcesi

SINAV İNGİLİZCESİ PROGRAMLARI


TOEIC ve TOEIC Hazırlık:


TOEIC sınavı; özellikle bankalar ve kurumsal şirketler tarafından işe alım veya çalışma sürecinde İngilizce seviyesini değerlendirmek amacıyla istenilen ve bireylerin günlük iş hayatında kullandığı İngilizcenin seviyesini ölçmek için uygulanan bir sınavdır. Uluslararası geçerliliği olmakla birlikte, bu sınavda kişilerin günlük iş yaşamında karşılaşabileceği türden sorular sorulur. 100 soru Dinleme ve 100 soru Okuma olmak üzere toplam 200 sorudan oluşmaktadır.


TOEFL ve TOEFL Hazırlık:


TOEFL sınavı; dünya genelinde bulunan birçok sınav merkezinde yapılan bir sınavdır. Ana dili İngilizce olmayan kişilerin İngilizce seviyesini ölçmek üzere yapılır. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan üniversitelerde lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına katılabilmek için yüksek TOEFL puanı gerekmektedir. Ayrıca Türk üniversitelerinde hazırlık sınıfından muaf olmak için yüksek TOEFL puanı yeterlidir. Uluslararası birçok kuruluş TOEFL notunu esas alarak personel istihdam etmektedir. TOEFL skoru, sınav tarihinden itibaren 2 yıl süre ile geçerlidir. TOEFL hazırlık için TOEFL hazırlık Florya doğru adresinizdir.


IELTS ve IELTS Hazırlık:


IELTS sınavı; ABD, İngiltere ve Kanada gibi İngilizcenin geçerli olduğu ülkelerde eğitim kurumları veya şirketler tarafından kabul edilmektedir. Ayrıca ülkemizde de bazı üniversite ve kurumsal firmalar IELTS sınav sonuçlarını geçerli olarak kabul etmektedir. Akademik ve Genel Eğitim olmak üzere iki modül bulunmaktadır. Akademik Eğitim modülünde, üniversitelerde eğitim görmek isteyen adayların İngilizce seviyesi ölçülür. Genel Eğitim modülünde ise başka bir ülkede yaşamak veya çalışmak isteyen adayların genel İngilizce seviyesi ölçülür.


YDS ve YDS Hazırlık:


Ülkemizde uygulanan diğer yabancı dil bilgisi seviye belirleme sınavları (ÜDS/KPDS vb.) kaldırılarak, 2013 yılından itibaren ÖSYM tarafından geliştirilen Yabancı Dil Seviye Belirleme Sınavı (YDS) uygulanmaktadır. 4 Ocak 2013 tarihli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Usul ve Esasları Hakkında Yönetmeliğe göre Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) yılda iki kez ÖSYM tarafından yapılacaktır. Kamu/özel kurum ve kuruluşlarının sınav/yerleştirme işlemlerine katılacak adayların, İngilizce seviyelerinin değerlendirilmesi için YDS’ye katılmasının uygun olacağı değerlendirilmektedir. YDS Hazırlık için AEC Dil Kursu Florya en doğru tercihtir.


AEC Dil Okulları’nda; yukarıda belirtilen sınavlara yönelik eğitim programlarına başlayabilmek için öncelikli olarak öğrenci adaylarına Seviye Tespit Sınavı yaparak Genel İngilizce seviyeleri belirlenir. Sınav hazırlığı için İngilizce seviyesi uygun olmayan adaylar olduğu takdirde kişiye özel Genel İngilizce eğitim programı hazırlar. Hazırlık programının ardından Sınav İngilizcesi eğitimine başlanır. Eğitim süresince gerçek testler temel alınarak hazırlanmış olan testlerle öğrencilere; pratik yapabilme, gelişimlerini izleyebilme, eksik yönlerini belirleme ve gerçek sınava hazır olabilme fırsatı verilerek gelişimi sağlanır.


AEC Dil Okulları’nda, eğitim günlerini ve saatlerini kendinizin belirleyeceği özel derslerde, Sınav İngilizcesi eğitiminde uzman deneyimli öğretmenlerimizden birebir eğitim alabilir ve 40 saatlik sürede İngilizce sınavlarına hazırlanabilirsiniz.

İletişim FormuMesajınız başarıyla gönderilmiştir.
Yetkililerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
AEC Dil Okulları 0212 663 66 67