Çalışma Saatleri

Hafta Arası, 09:00 - 18:00

Cumartesi, 09:00 - 17:00

Bizi Arayın!

0 (212) 663-6667

Bize E-Posta Gönderin!

info@aecdilokullari.com

ALMANCA EĞİTİMİNDE UZMAN KADRO!

Her amaç ve seviyeye yönelik eğitimlerimiz ve profesyonel eğitim kadromuzla Almanca öğrenmek isteyen herkesin başvuracağı doğru adres….

Almanca dil becerilerini geliştirmek için oluşturduğumuz eğitim programlarımızla, öğrencilerimizin kalıcı bilgiler ile eğitimlerini tamamlamalarını hedeflemekteyiz.

Almanca öğrenmek için Kurumumuzu tercih eden öğrencilerimizin; ihtiyaç analizleri ışığında, seviyelerine uygun olan derslere yönlendirerek verimli ve doğru bir eğitim almalarını sağlamaktayız.

Kursiyerlerimizin; okuma, dinleme, telaffuz, akıcılık, anlama, yazma, konuşma, kelime ve dil bilgilerini eş zamanlı geliştirmeye yönelik stratejimizi eğitimde kalite prensibimizle harmanlayarak öğrencilerimize en kaliteli ve faydalı eğitimleri sunmayı amaçlamaktayız.

Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde oluşturulan ve her seviyeye uygun öğretim içeriğimiz ve ihtiyaca yönelik programlarımız ile kursiyerlerimizin kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktayız.

Eğitimleri boyunca öğrencilerimizin gelişimleri ve öğrenme süreçleri profesyonel kadromuz tarafından sürekli takip edilmekte ve gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır.

Dil Eğitimi ve Seviye Tespit Sınavlarına Hazırlık:

  • Başlangıç seviyesinden B2 seviyesine kadar tüm seviyeler,
  • Her öğrencimizin seviyesine ve ihtiyacına uygun olarak uzman eğitmenler tarafından hazırlanan ders içerikleri,
  • Kişiye özel ders programları,
  • Birebir ve grup dersleri seçenekleri,
  • Online veya yüz yüze ders alternatifleri,
  • Ara ve seviye sonu sınavlar,
  • Ücretsiz ders materyalleri,

Almanca eğitimi 4 seviyede gerçekleşmektedir:

  • Başlangıç A1
  • Başlangıç A2
  • Temel B1
  • Temel B2

Başlangıç Seviyesi

Almanca ile tanışma ve dile alışma seviyesidir.

A1 Seviyesi: Temel cümle ve zaman kalıplarını öğrenen öğrencilerimiz, kendisi ile yavaş ve anlaşılır bir şekilde konuşuluyorsa karşısındakiyle başlangıç seviyesinde iletişim kurabilir.
A1 seviyesi eğitiminde kişi; mesleği, yaşadığı şehir gibi yaşantı ile ilgili tanımlamaları anlayabilir ve aktarabilir. Aynı zamanda, gündelik yaşama dair cümleler kurabilecek ve anlayabilecek seviyeye gelir.

A2 Seviyesi: Bu seviye kişinin, gündelik hayatın hemen her alanında (iş, aile, alışveriş vb.) bilgi alışverişi yapabilmesini sağlar. A1 seviyesinden sonra öğrencilerin yabancı dil konuşma ve anlama becerilerinin geliştiği seviyedir.

Temel Seviye

Öğrenciler anadil konuşucusu ile etkili bir iletişim kurmaya hazır hale gelmektedir.

B1 Seviyesi: B1 seviyesi, kişilerin Almanya’ya seyahatlerinde iletişim bakımından karşılaştığı aksaklıkların çoğunun üstesinden gelebildiği seviyedir. Bu seviyede öğrenci, Almancayı gündelik yaşam içerisinde rahatlıkla kullanabilir hale gelmektedir.

B2 Seviyesi: Bu seviyede öğrenci kendisini, anadili Almanca olan kişilerle konuşurken rahatlıkla ifade edebilir ve kendisine söylenenleri anlayabilir. Kişinin, Almanca konuşurken zorlanmadan normal bir sohbet kurarak rahat ve düzgün ifade edebildiği seviyedir.

Aile Birleşimi

Almanya’ nın ikamet yasası ile getirdiği yükümlülüklerden biri olan ve Almanya’ daki eşinin yanına yerleşmek isteyen kişilerden vize başvurusu sırasında istenilen basit Almanca bilgisi seviyesine sahip olma hedefine ulaşmak eğitimlerimizle çok kolay.

Basit seviye Almanca bilgisi ile kişilerin sağlamak durumunda oldukları bilgi seviyesi A1 düzeyindeki bilgi seviyesidir. Almanya'ya aile birleşimi ile gitmek üzere başvuruda bulunan kişilerin basit bir şekilde de olsa Almanca iletişim kurabilmeleri ve bu sayede sosyal hayata adapte olabilmelerinin sağlanması amaçlanmaktadır.

Aile birleşimi eğitimimiz ile öğrencilerimizin, uzman eğitmenlerimizden alacakları eğitim ile başvurularında başarıya ulaşmalarını sağlıyoruz.

Online Almanca Eğitimi

“Online Almanca Eğitimi ile yüz yüze eğitim kalitesini evinizin konforuna taşıyoruz.”

Değişen dünya düzeninde kişilerin, gerek zaman ve konfora vermiş oldukları önem, gerekse mekandan bağımsız hizmet alabilme talepleri artış göstermiştir. Günümüz dünyasında öğrencilerin eğitimlerini diledikleri yerden alabilme imkanı bulmaları, öğrenme başarılarını yükseltme ve eğitim sürelerinin kısalmasına önemli ölçüde katkı sağlamıştır.

Bunun yanı sıra yapılan araştırmalar, öğrencilerin eğitim aldıkları ortamlarda kendilerini rahat hissediyor olmalarının öğrenme aşamalarına katkıda bulunduğunu göstermektedir.

AEC Dil Okulları olarak, tüm bu gereksinimler, gereklilikler ve talepleri karşılayabilmek adına öğrencilerimize Almanca Eğitimlerine online olarak katılma imkanı sunuyoruz.

Zaman bulamadığı için eğitim alamayan veya eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalan kişilerin bu sorununu Online Almanca Eğitimi ile çözüyoruz. Bu sayede, zamansal kısıtlamalarınız olsa bile Almancayı öğrenebilecek ve kaçırmış olduğunuz tüm fırsatları yakalayabileceksiniz.

Öğrencilerimizin seviyelerine ve hedeflerine göre belirlenen kişiye özel programlar ve içeriklerle, uzman eğitmenlerimiz eşliğinde, kendi seçtikleri zaman dilimlerinde, interaktif olarak gerçekleştirecekleri eğitimlerine online olarak katılmalarını sağlıyoruz.

Yüz yüze eğitimin kalitesini, verimini ve etkinliğini online derslere de entegre ederek, öğrencilerimize konuşma pratiklerini de geliştirebilecekleri, etkin bir Almanca eğitimi sunuyoruz.

Online eğitim süresince, kişinin seviyesine ve hedefine uygun özel olarak belirlenmiş olan tüm eğitim materyallerimiz öğrencilerimizle paylaşılmakta; ders öncesinde, ders esnasında ve sonrasında gerekli çalışma ve pratikleri yapma fırsatları yaratılmaktadır.

Sadece yeni bir yabancı dil öğrenmek için değil, bildiğiniz yabancı dili unutmamak için de Online Almanca Eğitimlerimize katılabilir, uzman eğitmenlerimizle derslerde pratik yaparak Almancayı unutma riskinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Tek ihtiyacınız internet bağlantısı…

Derslerinize katılmak için uzun mesafeler kat edip, zaman harcamanız gerekmiyor. Online Almanca derslerine; bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı telefonunuz üzerinden katılabilirsiniz.