Çalışma Saatleri

Hafta Arası, 09:00 - 18:00

Cumartesi, 09:00 - 17:00

Bizi Arayın!

0 (212) 663-6667

Bize E-Posta Gönderin!

info@aecdilokullari.com

KALİTEMİZİ BELGELENDİRDİK!

ISO Nedir?

Merkezi İsviçre’nin Cenevre Şehri’nde bulunan Uluslararası Standartlar Organizasyonu olan ISO (International Organization for Standardization) 1947 tarihinde kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. Amacı; ürünlerin veya hizmetlerin uluslararası dolaşımına katkıda bulunarak, dünya çapında geçerliliği olacak şekilde standartları yayınlamaktır.

ISO 9001: 2008 Nedir?

Kuruluşların ürünlerin veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğu ve dolayısıyla kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin güvencesini belirler.

AEC Dil Okulları; yukarıda belirtilen standartlara uygun olarak kalite politikasını, misyon ve vizyonunu tanımlayarak sistemini ISO 9001: 2008 standartlarına göre kurmuş ve belgelendirmiştir.

Kurumumuz; müşteri memnuniyeti odaklı eğitim hizmetleri ve sürdürülebilir başarısıyla özel ihtiyaca yönelik dil eğitiminde marka olmayı ve evrensel Kalite Temel Prensiplerine (Müşteri Odaklılık, Liderlik, Kişilerin Katılımı, Proses (süreç) Yaklaşımı, Yönetimde Sistem Yaklaşımı, Sürekli İyileştirme, Karar Vermede Gerçekçi Yaklaşım) uygun olarak hizmet vermeyi benimsemiştir.

ISO 9001, eğitim faaliyetlerimizde ve sunduğumuz hizmetlerde, öğrencilerimize güven veren önemli bir faktördür. Kaliteli dil eğitimi alma ayrıcalığını siz de keşfedin.