Çalışma Saatleri

Hafta Arası, 09:00 - 18:00

Cumartesi, 09:00 - 17:00

Bizi Arayın!

0 (212) 663-6667

Bize E-Posta Gönderin!

info@aecdilokullari.com

BİZİ SEÇMEK İÇİN ÇOK SEBEBİNİZ VAR!

YABANCI DİL EĞİTİMİNDE UZMAN KADRO

Yabancı dil eğitiminde başarının en önemli etkeninin öğretmen olduğunun bilincindeyiz. Öğrencilerimize; alanına özel eğitim almış, konusunda uzman seçkin öğretmenlerimizle, benzersiz bir eğitim hizmeti sunuyoruz.
Öğretmenlerimiz; üniversitelerin yabancı dil eğitimi ve yabancı dil bölümlerinden mezun, öğretmenlik deneyimine sahip olan eğiticilerdir.
Yabancı öğretmenlerimiz ise kendi ülkelerinde bulunan üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, öğretmenlik deneyimine sahip eğitimcilerdir. Ayrıca düzenli olarak kurum içinde gerçekleştirilen özel eğitimler ile öğretmenlerimizin yabancı dil eğitimi konusundaki bilgi ve becerilerini sürekli geliştirmekteyiz.

KİŞİYE VE KURUMA ÖZEL PROGRAMLAR

Eğitimin başlamasından önce yaptığımız Seviye Belirleme Sınavları ile ihtiyaç analizi yaparak; seviyenizi ve yabancı dil öğrenme amacınızı belirliyoruz. Böylece; klasik yöntemlerden tamamen farklı olarak, bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik en uygun programı hazırlayarak eğitimlerimizi veriyoruz. Kurumumuzca verilen eğitimlerde, deneyimli öğretmenlerimizle gramere dayalı bir dil eğitimini konuşma ağırlıklı bir öğretimle destekleyerek, öğrencilerimize pratik yapma imkanı da sunuyoruz. Böylelikle öğrenmek istediğiniz yabancı dili; belirlediğiniz ve ulaşmak istediğiniz seviyeye uygun olarak, etkili ve kalıcı bir şekilde öğrenmenizi sağlıyoruz.

ESNEK DERS SAATLERİNDE BİRE BİR ÖZEL DERS

Her öğrencinin yabancı dil öğrenme amacı farklı olabilir. Bu nedenle, öğrencilerimizin tercihine göre, eğitimlerimiz bire bir olarak da verilebilmektedir.
AEC Dil Okulları öğrencilerine, kendi programına göre belirledikleri gün ve saatlerde derse katılma imkanı sağlamaktadır. Bu sayede, yoğun iş temposu olan veya sık sık seyahat etmek zorunda kalan kişiler de ders kaçırma sorunu yaşamadan eğitimlerine devam edebilmektedir.
Böylelikle dilediğiniz şekilde eğitim programınızı yönlendirerek ders saatlerinizde esneklik sağlayabilirsiniz.

PARA İADE GARANTİSİ

AEC Dil Okulları’na kayıt yaptıran öğrenciler; başladıkları eğitimlerine devam edemeyecek olmaları halinde, arzu ederlerse kalan eğitim ücretleri kendilerine iade edilerek ayrılabilme hakkına sahiptir.

KALİTELİ EĞİTİM MODELİ

Aec Dil Okulları, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve Tüketici Kalite Ödülü almaya hak kazanarak verdiği eğitimin kalitesini belgelendirmiştir.